Porsche 911 GT3 RS na które cię stać!

Porsche 911 gt3 rs

Tak! Dobrze czytacie! Porsche 911 GT3 RS które jest w zasięgu mojego i waszego portfela! Jest tylko jedno ale. To samochód w 2704 częściach.

Z resztą, zobaczcie sami.

Lego wyszło na przeciw oczekiwaniom wszystkich marzycieli i pozwala nam cieszyć się pięknym, pomarańczowym Porsche w skali 1:8. Najbardziej podoba mi się sposób budowy, naśladujący sposób składania porsche w fabryce. Możemy złożyć w pełni funkcjonalną, dwusprzęgłową skrzynię biegów, „napędzaną” przez model 6 cylindrowego silnika. Oczywiście boxer.

Porsche 911 GT3 RS - Model Lego w skali 1:8

W pudełku oczywiście książeczka. Zawierająca historię Lego technic i Porsche GT. Na szczęście osobną historię, książka z ich wspólną historią byłaby wielkości zeszytu szkolnego. W pakiecie plastik-felgi stworzone specjalnie do tego modelu, poczuj tą ekskluzywność.

Porsche 911 GT3 RS - Model Lego - pudełko

Model po zbudowaniu ma w pełni funkcjonalną kierownicę oraz łopatki do zmiany biegów. Można poklikać sobie wydając dźwięki, albo włączyć Le Mans i też wydawać dźwięki. W  (oczywiście) pełni funkcjonalnym schowku znajdziemy unikalny numer seryjny, który pozwoli dostać się do ekskluzywnych materiałów na stronie Lego. No i kubełkowe fotele. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Pasów niestety nie ma w standardzie.

Porsche 911 GT3 RS - Model Lego

Cena to tylko 249 funtów. Zestaw dostępny jest na stronie Lego, ale chodzą plotki, że wszystkie już zostały sprzedane. jeśli masz wolne 249 funtów na Porsche 911 GT3 RS spróbuj kupić i daj znać, czy się udało. Potem, gdy przyjdzie, daj się pobawić.