Lego i Crayola prezentują samochody przyszłości.

Każdego roku przy okazji Los Angeles Auto Show, odbywa się konkurs na projekt auta przyszłości. Każdy zespół musi odpowiedzieć na pytania dotyczące aut przyszłości. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jaką wizję na rok 2050 ma Lego lub Crayola dziś jest twój szczęśliwy dzień!

Najważniejsze pytania

Każdy z pięciu zespołów musiał odpowiedzieć w swoich filmach na najważniejsze pytania o przyszłość wszechświata! Tak naprawdę  o przyszłość LA i samochodów ale to blisko.

  • Jak Los Angeles zmieni się i przystosuje to autonomicznego transportu?
  • Jakie lidzie będą doświadczać autonomicznych aut?
  • Jakie pojazdy będą dostarczać tych doświadczeń?
  • Jak doświadczanie zarówno pojazdu jak i jego wnętrza będzie zmieniać ludzkie życie?

Jak w większości tego typu wyzwań, pytania pozostaną bez odpowiedzi, ale wyniki wyzwania są ciekawe i tak.

Honda, Lego i Trigger

Zamiast zrobić wszystko samemu, ten zespół wykorzystał pomysły dzieci. Wiadomo, młode umysły kryją największe idee. Zobaczcie jak wyszło.

Crayola i Qoros

Ten zespół widzi przyszłość, w której maszyny i komputery przejmą większość zadań. Przez co wyobraźnia i kreatywność staną się dużo bardziej wartościowe.

Fandango i Jaunt VR

Ci chyba nie doczytali o roku 2050. Zamiast tego pokazali nam kino w 2036 roku. Samochodowe kino i dwudziestoletnie BMW i3. Co może pójść nie tak?

CH Auto i Creative Mobile

Też nie słyszałem o tych firmach. Ale jeśli chodzi o samochody przyszłości, zawsze ktoś musi zrobić latający samochód. Oto on.

KTM i Kiska

Kilka futurystycznych obrazków i typowy VR ze stocka. Oni chyba nie wygrali.