Idą święta, czas na Brumm

Wielkimi krokami nadchodzą święta, czas więc zacząć rozglądać się za prezentami dla „Syna”. Bo przecież wiadomo, że te wszystkie samochody, kolejki czy model X-winga są dla nas. Dziecko, to tylko dobra wymówka. Dziś, ode mnie, dla was, świąteczna propozycja. Brumm.

Samochód z klocków

Drewniane klocki

Pomimo całego kufra lego, drewniane klocki zawsze miały w sobie coś specjalnego. Ten element czystej wyobraźni, którego już nie ma w szczegółowych, plastikowych klockach. Drewniany Brumm to nie tylko jeden drewniany samochód. To wszystkie samochody jakie zdołasz wymyślić. Baza i siedem klocków dają nieskończone możliwości tworzenia własnych nadwozi. Jeden samochód, by rządzić nimi wszystkimi.

drewniane klocki - ciężarówka

Samochód z drewna

Stylistyka klocków, jak i aut które możemy stworzyć nawiązuje do geometrycznych linii lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Wszystko wytwarzane ręcznie. Z jednej strony manualna zabawka dla małych dzieci, z drugiej pozwala starszym konstruktorom spełnić się w roli małych projektantów samochodów. No i powiedzmy sobie szczerze. Kto z was by nie chciał takiego modelu na biurku w biurze, by móc bezwiednie składać i rozkładać samochody w chwilach zastanowienia. Zajęcie tyleż relaksujące co angażujące. No i codziennie nowy design obok monitora.

ciężarówka z klocków drewnianych

Jest tylko jeden wielki minus. Cena. 100 Eurasów za kilka kawałków drewna? Bez przesady. Zostanę jednak przy swoim Sokole Milenium z Hot Wheels.

Do kupienia tutaj http://unairollan.com/