BMW X6 pokryte skórą jeździ po Rosji

BMW X6 pokryte skórą

Zdarza nam się spotykać samochody pokryte chromem. Widujemy tez auta w paski, łaty albo  z błyszczącym, różowym lakierem. Mało tego! Niektórzy pozwalają sobie nawet na szczyt ekstrawagancji i umieszczają na swoich pojazdach kryształy Swarovskiego. Jednak takiego pomysłu jak pewien właściciel BMW X6 z Rosji, nie miał chyba jeszcze nikt.

https://www.bimmerboost.com/images/imported/2011/06/big_BMW_X6_carrozzeria_pelle_01-1.jpg

Rosjanin zapragnął, aby jego auto było unikatowe i wyróżniało się spośród innych, nawet najbardziej udziwnionych samochodów. Zlecił on więc kuśnierzowi oprawienie karoserii w czarną skórę. Dziwny pomysł, prawda? Efekty też można podsumować tym jednym słowem.  BMW X6 wygląda jakby zostało potraktowane jakąś dziwną taśmą, którą maskowane są prototypy podczas jazd testowych.

https://www.bimmerboost.com/images/imported/2011/06/big_BMW_X6_carrozzeria_pelle_02-1.jpg

Bardzo ciekawi nas to, co stanie się ze skórą podczas opadów deszczu lub ostrego słońca, gdyż takie warunki powoduję, rozszerzanie się lub kurczenie skóry. Takie poszycie auta, również w czasie zimy może sprawiać niemałe problemy. Przypomnijcie sobie, jak zachowują się skórzane buty po kontakcie z solą na chodnikach. Czy nasz odważny Pan Rosjanin nie przewidział powstania zacieków na swoim samochodzie?

https://www.bimmerboost.com/images/imported/2011/06/big_BMW_X6_carrozzeria_pelle_05-1.jpg

Źródło zdjęć: https://www.bimmerboost.com/showthread.php?12567-Russian-tuner-wraps-a-BMW-E71-X6-exterior-in-leather&s=0ba6399c54663bc27ec409445c63e2a7