Auta warte uwagi w 2017 roku – sedany i kombi

Zanim nastała era SUVów i crossoverów, to sedany i kombi były najpopularniejszymi, wielofunkcyjnymi autami. Bo to i wygląda nieźle i rodzinę się zapakuje, a czasem i da się dobrze przygazować. Oto kombi i sedany warte uwagi w 2017 roku.

Honda Civic X

Honda Civic X

Honda Civic przez lata przyzwyczaiła nas do kilku rzeczy. Przede wszystkim do przystępności, niezłych osiągów i okropnej brzydoty. O nowym Civicu Type R już pisałem i uważam tył tego auta za najbrzydszy w historii. Inaczej ma się sytuacja z wersją Sedan. Zdejmij przesadzone skrzydło, dyfuzory czy inne szpanerskie bajery i wychodzi całkiem zgrabne autko średniej klasy.

Volvo V90 Cross Country

Volvo V90 Cross Country

Volvo V90 Cross Country to dla mnie miłość od pierwszego wejrzenia. W ogóle Volvo to cudowne samochody, jednak z każdą kolejną generacją są coraz cudowniejsze. V90 możemy dostać w dwóch wersjach, zwykłe miejskie kombi i wspaniałe Cross Country, zastępcę modelu XC70. W tej wersji dostaniemy rodzinny samochód do przedzierania się przez Szwedzkie lasy północy. Typowe dla Szwedów niezawodne silniki, napęd na cztery koła i podwyższone zawieszenie sprawiają, że nowe Volvo zawstydzi niejednego SUVa. Volvo przoduje też w kwestii autonomicznych samochodów więc możemy spodziewać się update.

Skoda Octavia

Skoda Octavia '17

Poczciwa Skoda Octavia w przyszłym roku dostanie poprawiony wygląd oraz wnętrze. Poprawki mają zbliżyć ją do wyglądu Superba czy Kodiaqa. Poza tym to taki sam poczciwy samochód. Typowa Skoda.

Kia Optima SW PHEV

Kia Optima SW PHEV

Kia Optima Sportswagon już wcześnie była ciekawym autem. W 2017 roku dostanie wersję Plug-In Hybrid. Czyli 156 koni mechanicznych z dwulitrowego silnika benzynowego i i 68 kW elektrycznej mocy, co w sumie może dać nawet 204 konie mechaniczne. Dodatkowo zmieścisz rodzinę i walizki.